מעקות ברזל בהתאמה אישית לבית

כידוע, מעקות ברזל הם אבות היסוד של עיצוב הבית עוד מהימים שרמת העיצוב שלהם הייתה אחידה והתבססה על סורגים אנכיים שהגנו על קדמת הקומות בבניינים. כיום למעקות הללו יש חשיבות עצומה מן העבר מסיבה מאד פשוטה: רמת העיצוב שלהם השתכללה פלאים, וניתן למצוא מעקות שהם ממש יצירות אומנות של טובי המעצבים בארץ ובעולם. כאשר זוהי רמת הצריכה כיום, השמים הם הגבול לא רק בעיצוב בית פרטי אלא גם בעיצוב דירת בניין תחת תנאים מסוימים (כאשר המעקה נראה לעיני כל נדרש אישור לשינוי התב"ע, או נדרשת הסכמה רחבה של הדיירים שהמעקה שלכם ייראה שונה משלהם). לכן, כאשר הגישה לעיצוב-בית כה קרובה נדרשת הדרכה מקצועית בבחירה שלו, ולא רק עזרה טכנית בהתקנה הממשית לאחר מכן.
 
את ההדרכה הטובה ביותר בבחירת מעקות ברזל מספקת חנות מעקות מעוצבים
 
בחנות מעקות מעוצבים אתם רואים את דגמי המעקה ממש כמו שאתם בוחרים בגדים, וכאן זה אפילו יותר קל משום שמעקה שתראו מונח בתצוגה ייראה בדיוק כמו שהוא ייראה כאשר הוא יותקן|: זה לא כמו בחירת בגדים שנראים על המדף קטנים ובפועל הם גדולים, ולהיפך. יחד עם זאת, מה שנראה קל – הוא מורכב, ולהיפך (בערבית יש ביטוי האומר "הזול יקר והיקר זול", וזה בדיוק תופס לסוגיה זו). המורכבות מתבטאת בכך שאתם לא יכולים לצפות, למשל, שחלק מסוים במעקה הוא גדול או קטן מהרגיל, עובדה שתצרום לכם לאחר ההתקנה. גם היחס של צבע מסוים לצבע הבית, גם אם נראים הם מאד דומים, עלול להיות לא כל כך אטרקטיבי. לכן, נדרשת התערבות של מעצב פנים שיודע בדיוק מה לעשות על מנת להביא אתכם למעקה הטוב ביותר מבחינה עיצובית.
 
מומלץ לבחור מעקה שאינו מחליד
 
מעקה שמחליד ייאלץ אתכם להזמין אותנו או חברת ניקיון המתמחה בעבודות גובה לנקות את המעקה. כאשר המעקה אינו מכיל חלודה גם אם הוא מברזל (למשל אם הוא עשוי מברזל מגולוון) אתם למעשה נהנים ממוצר טהור ונקי, אשר החלודה ממנו והלאה, מה שאומר שהוא לא צובר בלאי כמעט, אם בכלל.
 
לבחירת המעקה היכנסו לטרלידור סורגים וביחרו מעקות על פי תוואי החדר בו הוא נמצא - צרו קשר ונסייע לכם להגיע לנוסחה המושלמת!