חלונות אלומיניום מעוצבים לבית

חלונות אלומיניום מצטיינים בכך שהם חלונות אלחלד המתאימים להצבה בכל מקום בו נדרש חלון: בחדר רטוב כמו מקלחת ומטבח וכמובן בחדר יבש כמו סלון או חדר מגורים/שינה. חלונות אלו מכילים שפע של יתרונות, כאשר המרכזי שבהם הוא שניתן לצבוע אותם ללא הגבלה, ולגרום להם להיראות כמו חלונות עץ, למי שמעוניין ליהנות מאלומיניום כחומר וגם לשלבו נכונה מבחינה עיצובית בבית בעיצוב כפרי.
 
חלונות אלומיניום כהים
 
חלונות אלו נועדו לבתים בהם מעוניינים להצניע את היכולת להציץ לבית וגם לספק הצללה לבתים שנמצאים מול קרינת שמש ישירה. חלונות אלו מכילים זגוגית בצבע מעט יותר כהה מבדרך כלל, ונועדו לאיזון מפני קרינת השמש והגברת הפרטיות בתוך הבית. חלונות אלומיניום שכאלו זקוקים לפרופיל אלומיניום שישולב היטב מבחינת הגוון והצורה – עם הזגוגית הכהה. לכן, חשוב לבחור בחנות משווקת חלונות אלומיניום שיש לגביה המלצות, ושהיא תוכל לספק לכם חלונות מעוצבים שגם יתאימו לעיצוב הבית הקיים שלכם.
 
חלונות אלומיניום בצורות שונות
 
מדובר בצורה של פרופיל החלון. על פי רוב, צורה מרובעת או מלבנית תהיה זו שתסופק לכם, אולם ישנם תמיד עיצובים מיוחדים המתאימים לסגנון הבית או המבנה שאתם מבקשים להתאים לו חלונות אלומיניום. כך, למשל, בבית כפרי, סביר כי רוב משקופי הדלת יהיו עגולים, וחשוב להתמיד בכך גם כאשר יש חלונות. לכן, חלונות עם אליפסה או חלונות עם פרופיל עגול יהיו הנדרשים ביותר לבית שכזה.
 
צביעת חלונות אלומיניום
 
בניגוד לעבר, כיום קל מאד לא רק לצבוע בצבע עמיד את חלונות האלומיניום, אלא גם לגרום להם להתחפש לחלונות מחומרים אחרים, למשל – לגרום להם להיראות כמו חלונות מעץ. כאשר זה המצב, קל מאד לשלב אותם בבתים הדורשים חלונות כאלו, בהם הדייר מעוניין במסגרת חלון מאלומיניום ולא מעץ. הדייר יכול להיות מעוניין בכך משלל טעמים ומניעים, כאשר בדרך כלל זה נובע מכך שהחלון נמצא גם בחוץ ואין פרגולה שתגן עליו. יחד עם זאת, בל נשכח כי עץ הוא חומר מבודד מעולה, ולכן במקרה כזה מאד מומלץ לקנות חלון עם פרופיל משולב, בו החלק שמונח בחוץ עשוי אלומיניום והחלק שבתוך הבית עשוי עץ.